Styrelse

Woodlands Golfklubb - Styrelsen

Golfklubben är en ideell förening vars styrelse består av följande personer:  

Ordförande

Anders Sundqvist

M: anders.sundqvist@woodlandsgolfklubb.se
T: 0702-023635

 


Ledamot
Ekonomi & Kassör

Ylva Johansson

M: ylva.johansson@woodlandsgolfklubb.se

 

 

Ledamot

Klubbtävlingar

Mikael Waltscheff

M: mikael.waltscheff@woodlandsgolfklubb.se

 

 

Ledamot

Marknad - Sponsorer - Golfvecka

Bent Jensen

M: bent.jensen@woodlandsgolfklubb.se

 

Vice Ordförande
Tävlingar - Seriespel - Kommittégolf

Mats Svensson

M: mats.svensson@woodlandsgolfklubb.se

 

 

Ledamot
Sekreterare, policy & avtal

Bengt Andersson

M: bengt.andersson@woodlandsgolfklubb.se

 

 

Ledamot
Medlemskommittén - Faddergolf - Introduktion

Richard Brink

M: richard.brink@woodlandsgolfklubb.se

 

 

Ledamot
Medlemskommittén - Klubbaktiviteter - Junior

Ingela Lärkevie

M: ingela.larkevie@woodlandsgolfklubb.se

 

Kontakt

Vill du kontakta styrelsen?

M: info@woodlandsgolfklubb.se