Styrelse

Woodlands Golfklubb - Styrelsen

Golfklubben är en ideell förening vars styrelse består av följande personer:  

Ordförande

Anders Sundqvist

M: anders.sundqvist@woodlandsgolfklubb.se
T: 0702-023635

 


Ledamot
Ekonomi & Kassör

Ylva Johansson

M: ylva.johansson@woodlandsgolfklubb.se

 

 

Ledamot

Mikael Waltscheff

M: mikael.waltscheff@woodlandsgolfklubb.se

 

 

Ledamot

Jonas Paulsson

M: jonas.paulsson@woodlandsgolfklubb.se

Vice Ordförande
Tävlingskommittén och Golfveckan

Mats Svensson

M: mats.svensson@woodlandsgolfklubb.se

 

 

Ledamot
Sekreterare, policy & avtal

Bengt Andersson

M: bengt.andersson@woodlandsgolfklubb.se

 

 

Ledamot
Medlemskommittén

Gunilla Svensson

M: gunilla.svensson@woodlandsgolfklubb.se
 

 

Kontakt

Vill du kontakta styrelsen?

M: info@woodlandsgolfklubb.se